O nás

Úvod > O nás

Kto sme, čo robíme

Systeming vznikol v roku 2010 ako spoločnosť poskytujúca odborné služby najmä v oblasti dátových centier, podpornej infraštruktúry a správy technologických objektov s kritickou infraštruktúrou.

Významným rozvojom sme prešli v roku 2015, kedy sme rozšírili portfólio našich služieb a pôsobenie v rámci celého Slovenska.

Základným produktom našej spoločnosti sú služby v oblasti čistých priestorov, návrh, servis, údržba, prevádzka a realizácia nových, alebo obnova jestvujúcich objektov a špecifických technologických celkov.

Sme tím skúsených odborníkov zameraných na kvalitný a dlhodobo udržateľný výsledok. Sme správna voľba, ak hľadáte inovatívne riešenia vytvorené na mieru.

Našimi riešeniami vytvárame hodnoty.


1,5x
okolo zemegule najazdíme mesačne
500
požiadaviek zákazníkov spracujeme týždenne
72
kávovníkov kávy vypijeme ročne
87,5 %
miera športovcov v kolektíve
2
futbalové ihriská zaplníme vymenenými filtrami vo VZT
32 + šéf
priemerný vek

 

Certifikáty

Spoločnosť Systeming je držiteľom certifikátov manažérstva kvality ISO 9001 a hodnotenia ochrany zdravia a bezpečnosti práce podľa OHSAS 18001. Náš systém Informačnej bezpečnosti bol certifikovaný podľa ISO 27001 a Systém Environmentálneho Manažmentu podľa ISO 14001. 

Naša spoločnosť je taktiež držiteľom certifikátov a oprávnení na výkon špecializovaného servisu a odborných prehliadok, odborných skúšok vyhradených technických zariadení v zmysle platnej legislatívy.


Dokumenty

Politika ISM Systeming
VOP Systeming

Naši klienti